ZabiegCena
Masaż relaksacyjny 60 min.100 zł
Masaż relaksacyjny 90 min.130 zł
Masaż relaksacyjny 120 min.170 zł
Zadzwoń i zarezerwuj wizytę 913 833 206

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli:

  • czujesz się zestresowany/a i napięty
  • potrzebujesz delikatnego rozluźnienia i troskliwego dotyku
  • chcesz wyciszyć się i uspokoić
  • lubisz ciepły, pachnący olejek i spokojną muzykę
  • nie przepadasz za intensywnymi formami pracy z ciałem

Jeżeli czujesz się jak napięta struna, każda trudna sytuacja wywołuje u Ciebie złość, a twoje ciało przypomina zbroję, to najwyższy czas na działanie. Masaż relaksacyjny będzie dla Ciebie bardzo dobrym sposobem na zmniejszenie napięcia i uspokojenie się. Odprężająca muzyka, spokojny dotyk, ciepły olejek i masażysta otaczający Cię największą troską spowodują, że poczujesz ogromną ulgę.

Nie jest prawdą, że masaż relaksacyjny to „tylko mizianie”. Doświadczony terapeuta dostosuje intensywność masażu do twoich potrzeb. Są osoby, które wolą zdecydowany dotyk i takie, które uwielbiają delikatne bodźce. Podarujemy Ci to, czego potrzebujesz.

Masażowi poddawane jest całe ciało, łącznie z głową, stopami, dłoniami. Będziesz zaskoczona/y jak wiele napięcia może się w nich znajdować.

Dzięki rozluźnieniu ciała, uspokoi się również twoja głowa. Nasze ciało ma niesamowity związek z emocjami, które odczuwamy. Trudno o radość i spokój jeśli ciągle jesteśmy napięci i „gotowi do boju”. Zmniejszenie napięcia spowoduje, że na twojej twarzy zagości uśmiech, a wyzwania dnia codziennego staną się mniej stresujące.

Znajdź w swoim życiu czas tylko dla siebie i podaruj sobie odrobinę wytchnienia.