ZabiegCena
Masaż stemplami ziołowymi 60 min130 zł
Masaż stemplami ziołowymi + olejowanie włosów (opcjonalnie) + masaż twarzy 90 min180 zł
Zadzwoń i zarezerwuj wizytę 913 833 206

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli:

  • chcesz wzmocnić odporność i odżywienie skóry
  • chcesz zredukować cellulit lub schudnąć (masaż przyspiesza proces przemiany materii)
  • dokuczają Ci bóle mięśni, jesteś chronicznie zmęczony i zestresowany
  • pracujesz dużo w pozycji siedzącej

Masaż stemplami ziołowymi praktykowano już 400 lat temu w Tajlandii. Wykonywany jest za pomocą zawiniętej w bawełniany materiał specjalnie dobranej mieszanki ziół.

Jak przebiega masaż stemplami ziołowymi?

Obecnie masaż stemplami ziołowymi wykonuje się, podgrzewając je w bogatym w składniki odżywcze oleju np. winogronowym. W stemplach znajdziemy różne składniki: trawa cytrynowa, kurkuma, kardamon. Odpowiednie mieszanki ziołowe, umieszcza się w bawełnianym materiale, a następnie przewiązuje sznurkiem. Po przygotowaniu ziołowej mieszanki najpierw wykonywane są elementy klasycznego masażu tajskiego, mające na celu rozluźnienie mięśni i stawów konkretnej osoby. Od momentu rozpoczęcia masażu, stemple z ziołami są podgrzewane, a wokół roznosi się zapach olejków eterycznych.

Podczas zabiegu do skóry uwalniane są zawarte w ziołach substancje czynne, dlatego poleca się nie brać prysznica nawet do kilku godzin po zabiegu.

Po masażu stemple są wyrzucane – używa się ich jednorazowo. Masaż wykonujemy przy kojącej muzyce. Odpowiednio dobrane olejki eteryczne dodatkowo relaksują i działają prozdrowotnie.

Dodatkowym atutem wspomagającym relaksację i zaliczającym się do zabiegów bardziej kosmetycznych jest olejowanie włosów. Mieszanki różnych olejów wykorzystywanych w trakcie masażu, wpływają zbawiennie na kondycję włosów.