Fotoodmładzanie

Zabieg, który ujednolica kolor skóry, poprawia jej napięcie i elastyczność

Jakie korzyści da Ci ten zabieg?

  • bezpiecznie i nieinwazyjnie zregeneruje i odmłodzi twoją skórę
  • usunie przebarwienia i „pajączki”
  • skutecznie usunie zmiany trądzikowe
  • poprawi owal twarzy
  • spłyci zmarszczki

Fotoodmładzanie to przełomowe osiągnięcie w kosmetologii i medycynie estetycznej. Polega na oddziaływaniu na tkanki światłem o odpowiedniej długości fali. W zależności od dobranych parametrów, światło te może pobudzać komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu, likwidować przebarwienia lub niszczyć bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądziku. Fotoodmładzanie to zabieg, który ujednolica kolor skóry, poprawia jej napięcie i elastyczność. Przy użyciu IPL uzyskujemy rewelacyjne efekty nie tylko w przypadku skóry twarzy, ale również szyi, dekoltu, dłoni.

Zabieg ten likwiduje również zmiany naczyniowe, jak rozszerzone naczynka („pajączki”), naczyniaki, zmiany po trądziku różowatym, a także skłonności do rumienia się. Odmładzanie twarzy laserem niszczy wszelkie zmiany pigmentowe, takie jak przebarwienia, piegi, plamy starcze czy posłoneczne.

Fotoodmładzanie twarzy jest nieinwazyjną i bezpieczną metodą na odnowę skóry.

Seria składa się z 1-6 zabiegów, wykonywanych co 2-4 tygodni. Zabieg jest prowadzony na całej twarzy i w zależności od dominujących objawów, skórę naświetla się jedno- lub dwukrotnie w czasie jednego spotkania.

ZabiegCena
FotoodmładzanieTwarz250 zł
FotoodmładzanieSzyja120 zł
FotoodmładzanieDekolt150 zł
FotoodmładzanieTwarz, szyja, dekolt400 zł
Zadzwoń i zarezerwuj wizytę 913 833 206