Kwas hialuronowy

wygładzanie zmarszczek, modelowanie ust

Jakie korzyści da Ci ten zabieg?

 • wyraźnie zredukuje zmarszczki okolicy oczu, czoła i pomiędzy brwiami
 • poprawi wygląd twarzy (wypełnienie policzków, korekta i powiększenie ust, korekta i wypełnienie bruzd nosowo-wargowych)
 • odżywi i nawilży twoją skórę

Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w organizmie ludzkim. Z wiekiem następuje jego utrata. Kwas hialuronowy umieszcza się w skórze poprzez iniekcję, w celu wypełnienia zmarszczek i bruzd.

Jego zadaniem jest wypełnienie przestrzeni powstałej na skutek zmian zachodzących we włóknach kolagenowych i elastylowych.

Kwas hialuronowy może być wykorzystywany do wygładzenia zmarszczek, modelowania ust, konturowania twarzy oraz rewitalizacji skóry. Obszary najczęściej poddawane zabiegom obejmują: fałdy nosowo-wargowe, obszar pomiędzy brwiami (lwia zmarszczka), usta (modelowanie oraz dodanie objętości) policzki i podbródek (kształtowanie i konturowanie), grzbiet dłoni, dekolt, twarz, szyja (rewitalizacja skóry całego ciała).

Stosowanie wypełniaczy skutkuje bardzo szybką poprawą wyglądu – skóra staje się ożywiona, głęboko nawilżona i uzyskuje utraconą sprężystość i gładkość.

W zasadzie natychmiast po zabiegu większość bruzd i zwiotczeń znika, a efekty utrzymują się przez długie miesiące. Naturalnie czas utrzymania się efektów zabiegu jest zależny od wielu czynników, wśród których najistotniejsze to:

 • wiek i kondycja skóry,
 • styl życia pacjenta,
 • ogólny stan zdrowia,
 • ilość i miejsce podania preparatu.

Zabieg iniekcji wypełniacza trwa od 15 do 45 minut w zależności od ostrzykiwanego obszaru i stopnia zaawansowania problemu skóry. Stosowanie wypełniacza zasadniczo nie wymaga szczególnego przygotowania pacjenta przed zabiegiem, jednak wskazane jest odstąpienie od zażywania aspiryny i niesteroidowych leków przeciwzapalnych na kilka dni przed planowaną procedurą – pomoże to uniknąć zasinień po zabiegu.

Iniekcja przebiega praktycznie bezboleśnie – obszar, który będzie ostrzykiwany jest przed zabiegiem znieczulany. Podczas samego zabiegu klient odczuwa jedynie delikatne nakłucie. Wypełniacze wstrzykiwane są w odpowiednie obszary skóry, by wypełnić linie, poprawić kontur twarzy i ust, zachowując naturalny wygląd. Iniekcja następuje w głębsze warstwy skóry, w obszarach zapadniętych, pomarszczonych lub dotkniętych bliznami.

Przeciwskazania:

 • ciąża, karmienie piersią,
 • choroby o podłożu autoimmunologicznym,
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych,
 • stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik),
 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
 • choroby nowotworowe.

Przed zabiegiem skóra jest znieczulana, dlatego zabieg jest bezbolesny.
Zabieg polega na śródskórnym podaniu preparatu zawierającego usieciowany kwas hialuronowy, który nawilża, wypełnia i „unosi” skórę. W ten sposób zmarszczki i bruzdy wygładzają się lub całkowicie znikają.
Do zabiegu wykorzystuje się cienkie igły, co zmniejsza doznania bólowe. Zabieg trwa zazwyczaj około 30 minut, a jego rezultaty są widoczne natychmiast. Bezpośrednio po nim pacjent może wrócić do swoich aktywności.

ZabiegCena
Kwas hialuronowyBruzdy nosowo-wargoweod 750 zł
Kwas hialuronowyKorekcja zmarszczek gładzizny (lwia zmarszczka)od 600 zł
Kwas hialuronowyKorekcja linii marionetkiod 700 zł
Kwas hialuronowyModelowanie konturu ust, korekcja zmarszczek palacza, unoszenie kącików, powiększanie ustod 700 zł
Kwas hialuronowyKoszt dopłaty za kolejną ampułkę450 zł za 1 ml
Zadzwoń i zarezerwuj wizytę 913 833 206