Mezoterapia mikroigłowa Szczecin

Strona główna » Kosmetologia » Zabiegi Kosmetologii » Mezoterapia mikroigłowa Szczecin
Mezoterapia mikroigłowa Szczecin
5 (100%) 7 vote[s]

Mezoterapia mikroigłowa Derma Pen

Jakie korzyści da Ci ten zabieg?

  • wyraźnie wygładzi i ujędrni twoją skórę
  • zlikwiduje drobne zmarszczki i bruzdy i znacznie spłyci większe zmiany
  • pobudzi produkcję włókien kolagenowych poprawiających napięcie skóry
  • wygładzi blizny potrądzikowe
  • będzie wspomagał gojenie się ran
  • zmniejszy widoczność rozstępów
  • poprawi wchłanialność składników aktywnych stosowanych w zabiegach kosmetologicznych

Mezoterapia mikroigłowa Szczecin –

Skuteczny sposób na starzenie się skóry

Z upływem lat na naszej skórze pojawiają się zmarszczki, traci ona swoją jędrność, a dodatkowo pojawiają się na niej liczne niedoskonałości. Tworzą się one pod wpływem licznych uszkodzeń naszej skóry, takich jak na przykład działanie promieniowania UV. Na rynku kosmetycznym jest obecnie szeroka gama zabiegów, która pozwala skutecznie redukować niedoskonałości skóry. Jednym z takich zabiegów jest mezoterapia mikroigłowa.

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg skuteczny w rewitalizacji skóry. Spłyca zmarszczki, poprawia nawilżenie i napięcie skóry. Stosuje się go w redukcji blizn, rozstępów i przebarwień. Mezoterapia mikroigłowa może być wykonywana na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach, bądź na innych fragmentach ciała, na których widoczne są niedoskonałości.

Intensywna przebudowa dzięki mikronakłuciom

Zabieg polega na mikronakłuwaniu skóry za pomocą specjalnego urządzenia. Najczęściej stosuje się do tego rollery lub dermapen. Dermapen to niewielkie urządzenie przypominające kształtem długopis. Wyposażone jest w jednorazowe kartridże z kilkunastoma cienkimi igiełkami, które w precyzyjny sposób nakłuwają skórę. W dermapenie istnieje możliwość regulacji głębokości nakłuć oraz prędkości. Dzięki takim ustawieniom możemy pracować urządzeniem na różnych okolicach ciała, dzięki temu derma pen jest dużo bardziej uniwersalny niż roller.

W trakcie zabiegu skóra zostaje nakłuwana na odpowiednie głębokości. Sprzyja to jej intensywnej przebudowie, wytwarzaniu nowych włókien kolagenowych oraz głębokiemu przenikaniu substancji aktywnych stosowanych w trakcie zabiegu. Dzięki nakłuwaniu zostają uwolnione płytki krwi, które aktywują czynniki wzrostu mające dobroczynny wpływ na regenerację skóry. Już samo mechaniczne uszkodzenie skóry wywołuje wiele pozytywnych reakcji autoodbudowy, jednak dołączenie do zabiegu sterylnych ampułek o bogatym składzie wzmacnia skuteczność zabiegu. Najczęściej w takich preparatach znajduje się kwas hialuronowy, witaminy oraz peptydy.

Kiedy i jak stosować zabieg mezoterapii mikroigłowej?

Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem bezpiecznym, który doskonale poprawia kondycję skóry. Powinno się go wykonywać w serii 3-6 zabiegów co około 2-4 tygodnie. Po zabiegu należy starać się zachować dużą higienę, nie dotykać okolicy zabiegowej, stosować ochronę przeciwsłoneczną, unikać wysiłku fizycznego. Przy zachowaniu wszystkich zaleceń pozabiegowych skóra bardzo szybko się goi i można szybko wrócić do codziennych czynności. Mezoterapia mikroigłowa jest przeznaczona dla osób w różnym wieku. Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są m.in. ciąża, karmienie piersią, stosowanie leków przeciwzakrzepowych, infekcje skórne, alergia na składniki stosownych preparatów, choroby nowotworowe, cukrzyca.

Wśród bogatej oferty kosmetologicznej warto wybrać zabieg mezoterapii mikroigłowej w celu skutecznej poprawy kondycji skóry. Mając wątpliwości, czy zabieg jest odpowiedni dla naszej skóry warto zacząć od konsultacji w swoim gabinecie kosmetologicznym. Efekty z pewnością przyjemnie zaskoczą, dzięki czemu poprawi się zarówno wygląd naszej skóry oraz samopoczucie.

Zastosowanie urządzenia DermaPen

Urządzenie DermaPen pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry. Zabieg polega na nakłuwaniu skóry przy pomocy pulsujących igieł. Głębokość nakłucia ustalana jest przez kosmetologa w zależności od celu danego zabiegu.

Zabieg wykonany przy użyciu DermaPen jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla klienta, a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii. Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w DermaPen zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów.

ZabiegCena
Mezoterapia mikroigłowaTwarz250 zł
Mezoterapia mikroigłowaSzyja150 zł
Mezoterapia mikroigłowaDekolt200 zł
Mezoterapia mikroigłowaTwarz, szyja, dekolt400 zł
Zadzwoń i zarezerwuj wizytę 913 833 206