Oxybrazja

Bezpieczne i delikatne złuszczanie dla każdej cery

Jakie korzyści da Ci ten zabieg?

  • jeśli masz delikatną i wymagającą cerę ten zabieg jest idealny dla Ciebie
  • delikatnie złuszczy martwe komórki naskórka
  • wygładzi skórę
  • wyrówna koloryt i zredukuje drobne zmarszczki
  • dotleni naskórek
  • ustabilizuje pracę gruczołów łojowych
  • zredukuje trądzik młodzieńczy i różowaty
  • zmniejszy stany zapalne
  • wzmocni naczynka krwionośne (świetnie sprawdza się w przypadku pękających naczynek)

Oxybrazja – delikatny peeling

Oxybrazja opiera się na działaniu roztworu soli fizjologicznej, którym pod ciśnieniem „omiata się” obszar poddawany zabiegowi. Oxybrazja jest idealnym zabiegiem dla cer alergicznych i wrażliwych. Może być stosowana dla skór wiotkich, cienkich i płytko unaczynionych. Zabieg jest całkowicie bezpieczny dla kobiet w ciąży.

Poprzez zastosowanie soli fizjologicznej następuje nawilżenie i zmiękczenie naskórka oraz jego głębokie dotlenienie. Oxybrazja stanowi kurację antybakteryjną, przeciwtrądzikową. Zabieg można stosować w seriach 1-2 razy w tygodniu około 5 zabiegów albo jako jednorazowy zabieg regenerujący.

Zabieg przynosi wiele korzyści, po pierwsze dochodzi do dotlenienia skóry, wygładzenia jej oraz poprawy elastyczności i nawilżenia. Oxybrazję można wykonywać przez cały rok. Zabieg nadaje się dla każdego rodzaju skóry. Ze względu na dostarczenie skórze dużej ilości tlenu działa antybakteryjnie, redukując zmiany trądzikowe.

Po zabiegu oxybrazji skóra jest natychmiastowo nawilżona. Oxybrazja doskonale sprawdza się jako tzw. zabieg bankietowy, poprawiający wygląd skóry przed ważnymi wydarzeniami. Zabieg jest bezbolesny, przyjemny dla klienta. Idealnie sprawdza się w okresie letnim, jako natychmiastowa regeneracja skóry uszkodzonej przez słońce.

Innymi metodami oczyszczania skóry są takie zabiegi jak:
Peeling kawitacyjny to oczyszczanie za pomocą ultradźwięków, dokładnie usuwa niedoskonałości na twarzy takie jak zaskórniki czy wągry. Oprócz efektu świeżości skóra zyskuje poprawę krążenia.
Mikrodermabrazja jest to złuszczanie naskórka diamentową głowicą. Doskonale sprawdza się w redukcji przebarwień czy poprawy elastyczności skóry. Usuwa również zaskórniki oraz zmniejsza łojotok.

Zabieg Cena
Oxybrazja Twarz 150 zł
Oxybrazja Szyja 100 zł
Oxybrazja Dekolt 120 zł
Oxybrazja Twarz, szyja, dekolt 300 zł
Zadzwoń i zarezerwuj wizytę 913 833 206