Peeling kawitacyjny

Efektywny i skuteczne złuszczenie
martwego naskórka

Jakie korzyści da Ci ten zabieg?

  • usunie zanieczyszczenia i martwy naskórek z twojej skóry
  • oczyści skórę z nadmiaru sebum i bakterii
  • doskonale przygotuję skórę do wchłaniania substancji czynnych w zabiegach kosmetologicznych
  • zapobiegnie powstawaniu zaskórników i zmian trądzikowych

Peeling kawitacyjny jest to metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry.

Jest alternatywą dla tradycyjnej metody manualnego oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych.

Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Peeling kawitacyjny charakteryzuje się bezbolesnym i bezpiecznym przebiegiem, co jest niewątpliwie jego zaletą.

Peeling ultradźwiękowy przygotowuje również skórę do innych zabiegów kosmetycznych, poprzez umożliwienie skuteczniejszego wchłaniania preparatów kosmetycznych.

Zabieg ten przeznaczony jest głównie do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i posiadającej rozszerzone naczynka. Stosowany jest również jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej ze skłonnościami do przetłuszczania się. Może być wykonywany na twarzy, dłoniach oraz plecach. Nie zaleca się stosowania zabiegu na miejsca, w których występuje lekkie krwawienie czy łuszczyca.

Peeling kawitacyjny wykonywany jest na urządzeniu BIOSonoPeel BSP-05. Dzięki doskonałej jakości urządzenia zabieg jest niezwykle skuteczny i przynoszący niezwykłe rezultaty dla skóry. Urządzenie posiada również możliwość wykonywania jonoforezy, dzięki czemu można w trakcie jednego zabiegu oczyścić skórę wykonując peeling kawitacyjny oraz wprowadzić substancje aktywne w głąb skóry za pomocą sonoforezy.

Innymi metodami oczyszczania są takie zabiegi jak:
Oxybrazja jest to oczyszczanie za pomocą czystego tlenu i soli fizjologicznej. Jest idealnym zabiegiem dla cer alergicznych i wrażliwych. Może być stosowana dla skór wiotkich, cienkich i płytko unaczynionych.

Mikrodermabrazja jest to złuszczanie naskórka diamentową głowicą. Doskonale sprawdza się w redukcji przebarwień czy poprawy elastyczności skóry. Usuwa również zaskórniki oraz zmniejsza łojotok.

ZabiegCena
Peeling kawitacyjnyTwarz90 zł
Peeling kawitacyjnyTwarz, szyja, dekolt + maska130 zł
Peeling kawitacyjnyTwarz + sonoforeza120 zł
Peeling kawitacyjnyTwarz, szyja, dekolt + sonoforeza160 zł
Zadzwoń i zarezerwuj wizytę 913 833 206