Gładka i delikatna skóra bez podrażnień to coś, czego pragnie każda z nas. Jednak tempo życia sprawia, że Kobiety poszukują trwalszych i skuteczniejszych rozwiązań, aby czuć się pięknie każdego dnia.
Oferujemy najskuteczniejsze zabiegi usuwania zbędnego owłosienia jakie są aktualnie dostępne na rynku – laser, wosk i pasta cukrowa. W Centrum Odnowa Turzyn w Szczecinie wykonujemy depilację takich partii ciała jak: łydki, uda, pachy, klatka piersiowa, bikini, twarz, brzuch czy plecy.

Gładka skóra na dłużej

Wszystkie oferowane przez Odnowęmetody depilacji są skuteczne i długotrwałe, gdyż działają od wewnątrz. Mechaniczne usunięcie cebulki lub jej destrukcja przy pomocy lasera sprawia, że włoski odrastają wolniej, są słabsze i cieńsze, a efekt gładkiej skóry utrzymuje się znacznie dłużej.

Laserowe usuwanie owłosienia jest aktualnie najnowocześniejszą metodą dostępną na rynku. Seria zabiegów wykonanych w odpowiednich odstępach pozwala na niemal całkowite pozbycie się owłosienia z danej partii ciała. Laser to najlepsze rozwiązanie w przypadku ciemnych, grubych włosków, które są mocno widoczne na skórze.

Bezpieczne metody usuwania owłosienia

W Odnowie posiadamy dwa rodzaje lasera : E–Light ( IPL + RF) oraz SHR. Technologia E–Light ma szerokie możliwości precyzyjnego dopasowania się do różnych typów skóry oraz różnych zmian chorobowych. Jest klinicznie sprawdzona i bezpieczna. Jest doskonała do fotoodmładzania, usuwania przebarwień, fotoepilacji, redukcji naczynek oraz trądziku. Połączenie IPL i RF sprawia, że moc IPL jest wzmocniona o fale radiowe, a to daje lepsze efekty przy usuwaniu owłosienia, z którym sam IPL nie jest w stanie sobie poradzić.
Inną metodą stosowaną w Odnowie jest SHR ( SUPER HAIR REMOVAL), technologia światła pulsującego czwartej generacji. Parametry głowicy SHR są specjalnie tak zaprojektowane, aby odpowiadały typowi skóry i włosów. Dzięki temu zabieg jest wyjątkowo dokładny, delikatny oraz bezpieczny i efektywny w przypadku wszystkich typów skóry.

Depilacja woskiem czy pastą wbrew pozorom nie musi być bolesna. Wszystko zależy od sprawności i umiejętności osoby wykonującej zabieg, unerwienia miejsca poddawanego depilacji oraz wrażliwości na ból. Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do zabiegu, miłą atmosferę oraz profesjonalną obsługę. Sprawdź, jak gładkie może być Twoje ciało – Odwiedź nasze Centrum Zdrowia i Urody w Szczecinie i skorzystaj z zabiegów skutecznej depilacji.