Zadzwoń do nas +48 91 383 32 06|recepcja@odnowaturzyn.pl  |  Bohaterów Warszawy 40  |  70-342 Szczecin

Depilacja Szczecin

Strona główna » Kosmetologia » Zabiegi na ciało » Depilacja Szczecin

Gładka i delikatna skóra bez podrażnień to coś, czego pragnie każda z nas. Jednak tempo życia sprawia, że Kobiety poszukują trwalszych i skuteczniejszych rozwiązań, aby czuć się pięknie każdego dnia.
Oferujemy najskuteczniejsze zabiegi usuwania zbędnego owłosienia jakie są aktualnie dostępne na rynku – laser, wosk i pasta cukrowa. W Centrum Odnowa Turzyn w Szczecinie wykonujemy depilację takich partii ciała jak: łydki, uda, pachy, klatka piersiowa, bikini, twarz, brzuch czy plecy.

Gładka skóra na dłużej

Wszystkie oferowane przez Odnowę Turzyn w Szczecinie metody depilacji są skuteczne i długotrwałe, gdyż działają od wewnątrz. Mechaniczne usunięcie cebulki lub jej destrukcja przy pomocy lasera sprawia, że włoski odrastają wolniej, są słabsze i cieńsze, a efekt gładkiej skóry utrzymuje się znacznie dłużej.

Laserowe usuwanie owłosienia jest aktualnie najnowocześniejszą metodą dostępną na rynku. Seria zabiegów wykonanych w odpowiednich odstępach pozwala na niemal całkowite pozbycie się owłosienia z danej partii ciała. Laser to najlepsze rozwiązanie w przypadku ciemnych, grubych włosków, które są mocno widoczne na skórze.

Bezpieczne metody usuwania owłosienia

W Odnowie posiadamy dwa rodzaje lasera : E–Light ( IPL + RF) oraz SHR. Technologia E–Light ma szerokie możliwości precyzyjnego dopasowania się do różnych typów skóry oraz różnych zmian chorobowych. Jest klinicznie sprawdzona i bezpieczna. Jest doskonała do fotoodmładzania, usuwania przebarwień, fotoepilacji, redukcji naczynek oraz trądziku. Połączenie IPL i RF sprawia, że moc IPL jest wzmocniona o fale radiowe, a to daje lepsze efekty przy usuwaniu owłosienia, z którym sam IPL nie jest w stanie sobie poradzić.
Inną metodą stosowaną w Odnowie jest SHR ( SUPER HAIR REMOVAL), technologia światła pulsującego czwartej generacji. Parametry głowicy SHR są specjalnie tak zaprojektowane, aby odpowiadały typowi skóry i włosów. Dzięki temu zabieg jest wyjątkowo dokładny, delikatny oraz bezpieczny i efektywny w przypadku wszystkich typów skóry.

Depilacja woskiem czy pastą wbrew pozorom nie musi być bolesna. Wszystko zależy od sprawności i umiejętności osoby wykonującej zabieg, unerwienia miejsca poddawanego depilacji oraz wrażliwości na ból. Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do zabiegu, miłą atmosferę oraz profesjonalną obsługę. Sprawdź, jak gładkie może być Twoje ciało – Odwiedź nasze Centrum Zdrowia i Urody w Szczecinie i skorzystaj z zabiegów skutecznej depilacji.

Laserowe usuwanie owłosienia

(epilacja)

Jakie korzyści da Ci ten zabieg?

  • trwale i skutecznie usunie owłosienie z ciała (nawet w trudno dostępnych miejscach, np. bikini)

Zabiegi laserem E-light , to innowacyjna technologia oferująca najlepsze cechy dotychczasowych systemów – doskonałe wyniki bez utraty bezpieczeństwa, zminimalizowane efekty uboczne, znacznie skrócony czas gojenia się i o wiele krótsza terapia.

Usuwanie owłosienia:

Laser działa tylko powierzchownie, nie wpływając na funkcje organizmu. Emituje łagodną wiązkę promieni, przenikającą przez skórę aż do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę.

Laser działa na barwnik włosa, czyli melaninę (działa tylko na włosy ciemne), i nie wpływa na funkcje organizmu. Należy dodać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Cześć z nich znajduje się w fazie wzrostu (są to włosy widoczne na skórze – anagen) i to właśnie one reagują na światło lasera. Pozostałe włosy są w fazie „uśpienia” – (katagen, telogen), która ma różny okres trwania (3-8 tygodni). Po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu włosa. Dlatego też zabiegi muszą być powtórzone minimum 3-6 razy w odstępie od 4-8 tygodni. Liczba wykonywanych zabiegów depilacji laserowej to sprawa bardzo indywidualna, uzależniona od okolicy, na której wykonujemy zabieg, typu skóry i ilości włosów. Laser nie działa na włosy bardzo jasne i meszkowate. Ze względu na przeprowadzone wcześniej zabiegi depilacji woskiem, depilatorem mechanicznym, pęsetą itp., może zaistnieć konieczność przeprowadzenia większej ilości zabiegów dla uzyskania lepszych wyników.

Przed zabiegiem:

  • nie należy usuwać włosów mechanicznie (woskiem, depilatorem, pęsetą ) min. 4 tyg. przed zabiegiem
  • skóra powinna być ogolona, umyta i niczym nie posmarowana

 

Zabieg Cena
Laser – usuwanie owłosienia e-light Łydki 250 zł
Laser – usuwanie owłosienia e-light Uda 350 zł
Laser – usuwanie owłosienia e-light Łydki i uda 450 zł
Laser – usuwanie owłosienia e-light Bikini płytkie 100 zł
Laser – usuwanie owłosienia e-light Bikini głębokie 200 zł
Laser – usuwanie owłosienia e-light Wąsik 100 zł
Laser – usuwanie owłosienia e-light Broda 100 zł
Laser – usuwanie owłosienia e-light Baki 100 zł
Laser – usuwanie owłosienia e-light Cała twarz 200 zł
Laser – usuwanie owłosienia e-light Ramiona 150 zł
Laser – usuwanie owłosienia e-light Przedramiona 150 zł
Laser – usuwanie owłosienia e-light Brzuch linia biała 99 zł, mężczyzni 200 zł
Laser – usuwanie owłosienia e-light Plecy (mężczyźni) 300 zł
Laser – usuwanie owłosienia e-light Pachy 150 zł
Laser – usuwanie owłosienia e-light Otoczenie brodawek piersiowych 100 zł
Laser – usuwanie owłosienia e-light Pośladki 100 zł
Laser – usuwanie owłosienia e-light Dłonie 100 zł
Laser – usuwanie owłosienia e-light Bikini męskie głębokie 300 zł
Laser – usuwanie owłosienia e-light Klatka piersiowa 200 zł
Zadzwoń i zarezerwuj wizytę +48 91 383 32 06

Depilacja woskiem

Jakie korzyści da Ci ten zabieg?

  • szybko i skutecznie usunie zbędne owłosienie
  • efekty zabiegu utrzymują się do kilku tygodni, a odrastające włosy są słabsze i mniej widoczne

Depilacja woskiem jest jedną z metod usuwania zbędnego owłosienia. Polega na aplikacji ciepłego wosku na skórę, a następnie usuwaniu go za pomocą specjalnych pasków do depilacji. Po zabiegu gładkość skóry utrzymuje się nawet przez kilka tygodni, a włosy odrastają słabsze i rzadsze. Po zabiegu zostaje nałożony preparat łagodzący na skórę. Wymagana długość włosów do depilacji woskiem to 0,5 do 1 cm w zależności od depilowanej partii. Na dzień przed zabiegiem warto wykonać peeling ciała.

Zabieg Cena
Depilacja woskiem Wąsik 20 zł
Depilacja woskiem Cała twarz 40 zł
Depilacja woskiem Ręce 50 zł
Depilacja woskiem Plecy 50 zł
Depilacja woskiem Brzuch 50 zł
Depilacja woskiem Pachy 35 zł
Depilacja woskiem Linia bikini 40 zł
Depilacja woskiem Całe nogi 85 zł
Depilacja woskiem Uda 50 zł
Depilacja woskiem Łydki 50 zł
Zadzwoń i zarezerwuj wizytę +48 91 383 32 06

Depilacja pastą cukrową

Jakie korzyści da Ci ten zabieg?

  • usunie owłosienie nie pozostawiając podrażnień
  • usunie nawet krótkie włoski

Depilacja pastą cukrową to metoda depilacji polegająca na usuwaniu owłosienia za pomocą pasty cukrowej, w której skład wchodzą woda, sok z cytryny oraz cukier. Pozostawia skórę gładką oraz nie powoduje podrażnień. Pasta cukrowa jest bezpieczna dla alergików i kobiet w ciąży.

Zabieg Cena
Depilacja pastą cukrową Wąsik 30 zł
Depilacja pastą cukrową Cała twarz 50 zł
Depilacja pastą cukrową Ręce 75 zł
Depilacja pastą cukrową Plecy 100 zł
Depilacja pastą cukrową Brzuch 65 zł
Depilacja pastą cukrową Pachy 45 zł
Depilacja pastą cukrową Linia bikini 60 zł
Depilacja pastą cukrową Całe nogi 120 zł
Depilacja pastą cukrową Uda 75 zł
Depilacja pastą cukrową Łydki 75 zł
Zadzwoń i zarezerwuj wizytę +48 91 383 32 06