ZabiegCena
Masaż dla kobiet w ciąży 40 min.80 zł
Masaż dla kobiet w ciąży 60 min.100 zł
Zadzwoń i zarezerwuj wizytę 913 833 206

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli:

  • jesteś w ciąży powyżej 8 tygodnia, a twój lekarz nie widzi przeciwwskazań
  • potrzebujesz ulgi, chwili dla siebie i rozluźnienia w tym szczególnym okresie
  • cierpisz z powodu bólu pleców, miednicy
  • chcesz zadbać o ładny wygląd twojej skóry i brak rozstępów

Ciąża to z pewnością wspaniały ale i trudny dla Ciebie okres. Twoje ciało się zmienia, obserwujesz jak razem z dzieckiem rośnie również twój brzuch. Plecy zaokrąglają się, a miednica pochyla do przodu. Być może puchną Ci nogi lub zaczyna pobolewać Cię kręgosłup.

Delikatny i spokojny masaż przyniesie Ci ogromną ulgę. Twoje obolałe mięśnie rozluźnią się, a to zdecydowanie zmniejszy lub zlikwiduje ból i obrzęki. Dzięki zastosowaniu specjalnej oliwki ujędrniającej będziemy również dbać o piękny wygląd twojej skóry.

Masaż wykonujemy w komfortowej dla Ciebie pozycji-leżącej, półleżącej lub siedzącej (na specjalnie zaprojektowanym krześle). Ty i twoje potrzeby są dla nas najważniejsze. Masujemy całe ciało, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc, które przysparzają Ci najwięcej problemów.

W masażu stosujemy delikatne, wyciszające chwyty: głaskanie, delikatne rozcieranie, techniki masażu tkanek głębokich. Wszystko to z troską o bezpieczeństwo twoje i twojego dziecka. Chcemy abyś czuła się dobrze w tym szczególnym okresie twojego życia. Pozwól nam zaopiekować się sobą.