ZabiegCena
Masaż głęboki 40 min.70 zł
Masaż głęboki 60 min.90 zł
Masaż głęboki 90 min.120 zł
Masaż głęboki 120 min.160 zł
Zadzwoń i zarezerwuj wizytę 913 833 206

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli:

  • potrzebujesz konkretnego rozluźnienia twoich tkanek
  • cierpisz z powodu bólu i napięcia mięśni
  • masz przykurcze mięśniowe
  • chcesz poprawić swoje osiągnięcia sportowe
  • chcesz czuć się elastyczny i pełen energii
  • cenisz całościowe i nieschematyczne podejście do pracy z ciałem

Masaż głęboki jest niesamowicie efektywną formą pracy z ciałem. Praca ta opiera się na bardzo dokładnym zrozumieniu jak funkcjonuje ludzkie ciało – nie tylko w aspekcie mięśni, ale również powięzi, układu nerwowego, krwionośnego i limfatycznego.

Jak wygląda zabieg? Terapeuta przeprowadzi z Tobą wywiad, zapyta o dolegliwości, problemy, dyskomfort; następnie zbada Cię (poprosi o wykonanie konkretnego ruchu, np. skłon do przodu itp.), będzie dotykał twoich tkanek . Na podstawie wyników przystąpi do działania.

Nie zdziw się jeśli poczujesz na swoich mięśniach łokieć, kostki palców- to narzędzia używane w masażu głębokim. Sam masaż polega na wejściu w tkankę, którą chcemy rozluźnić i pozwoleniu aż powoli zacznie „topnieć” pod ręką terapeuty. Nie ma tu miejsca na wymuszanie rozluźnienia, to twoje ciało o nim decyduje. Często w trakcie masażu prosimy pacjenta o wykonanie ruchu w opracowywanym obszarze. Uczy to ciało jego nowych możliwości i zwiększa efektywność zabiegu.

Mimo używania dość „konkretnych narzędzi” pracy (łokcie, przedramiona, kostki) , masaż głęboki nie jest bolesny. Może dawać bardzo intensywne uczucia, zawsze jednak jesteśmy w kontakcie z pacjentem i pytamy o jego samopoczucie, tak aby nie przekroczyć wrażenia, które pacjenci często określają jako „przyjemny ból” lub „ intensywne rozluźnienie”.

W masażu głębokim nie ma miejsca na schematy, każdy zabieg będzie dostosowany do twoich potrzeb i celów terapeutycznych.