Zadzwoń do nas +48 91 383 32 06|recepcja@odnowaturzyn.pl  |  Bohaterów Warszawy 40  |  70-342 Szczecin

Manicure Szczecin

Strona główna » Kosmetologia » Manicure Szczecin

Manicure

Dłonie są naszą wizytówką, dlatego zawsze powinny być estetyczne i zadbane.
Zapraszamy do naszego Centrum Urody w Szczecinie na manicure oraz zabiegi pielęgnacyjne dla dłoni i paznokci. Oferta zabiegów jest bardzo różnorodna i szeroka. W naszym gabinecie wykonujemy manicure tradycyjny, polegający na opracowaniu kształtu i płytki paznokcia, a także usunięciu skórek i naniesieniu lakieru lub odżywki. Wykonujemy również manicure lakierami hybrydowymi, który w ostatnich latach podbił serca Kobiet na całym świecie. Hybryda utrzymuje się na paznokciach nawet do 3 tygodni, jest niezwykle praktyczna i pięknie wygląda aż do jej usunięcia z płytki.

Gwarancja jakości i sterylności

Decydując się na manicure w naszym gabinecie w Szczecinie masz pewność, że będzie prawidłowo wykonany, przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków. Dbamy, aby preparaty i lakiery nie zawierały szkodliwych substancji. Wszystko po to, aby paznokcie i skóra były piękne i zdrowe. W Centrum Zdrowia i Urody Odnowa paznokcie wykonywane są w sterylnych warunkach, każda Klientka ma własny zestaw pilniczków. Rygorystycznie i sumiennie podchodzimy do kwestii higieny i sterylności.

W Odnowie pracujemy na kosmetykach najlepszej jakości. Do wykonania manicure z malowaniem standardowym używane są lakiery firmy OPI, charakteryzujące się piękną gamą kolorystyczną oraz wysoką trwałością. Manicure hybrydowy wykonywane są z użyciem lakierów marki Semilac. Są to lakiery wyróżniające się wysoką jakością. Posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty. Zabiegi hybrydowe wykonywane są przy użyciu nowoczesnej lampy LED 36W Semilac. Jej zaletą jest duża oszczędność czasu oraz czujnik, powodujący uruchomienie lampy po umieszczeniu w niej dłoni. Zabiegi regenerujące skórę dłoni i stóp wykonywane są na kosmetykach marki Mistero Milano, posiadających niezwykłe właściwości pielęgnacyjne.

W Odnowie oferujemy kompleksową pomoc dla zniszczonych dłoni czy paznokci, nasi Kosmetolodzy kompleksowo zajmą się Twoim wyglądem i dobrym samopoczuciem. Zapraszamy na manicure – Szczecin, Bohaterów Warszawy 40. Rezerwacje pod telefonem – 913 833 206 lub w recepcji.