Paznokcie Szczecin

Piękne dłonie i paznokcie w Szczecinie w Odnowie Turzyn

Dłonie są naszą wizytówką, dlatego zawsze powinny być estetyczne i zadbane.
Zapraszamy do naszego Centrum Urody w Szczecinie na manicure oraz zabiegi pielęgnacyjne dla dłoni i paznokci. Oferta zabiegów jest bardzo różnorodna i szeroka. W naszym gabinecie wykonujemy manicure tradycyjny, polegający na opracowaniu kształtu i płytki paznokcia, a także usunięciu skórek i naniesieniu lakieru lub odżywki. Wykonujemy również paznokcie lakierami hybrydowymi, który w ostatnich latach podbił serca Kobiet na całym świecie. Hybryda utrzymuje się na paznokciach nawet do 3 tygodni, jest niezwykle praktyczna i pięknie wygląda aż do jej usunięcia z płytki.

Gwarancja jakości i sterylności

Decydując się na paznokcie w naszym gabinecie masz pewność, że będą prawidłowo wykonane, przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków. Dbamy, aby preparaty i lakiery nie zawierały szkodliwych substancji. Wszystko po to, aby paznokcie i dłonie były piękne i zdrowe. W Centrum Zdrowia i Urody Odnowa stylizacja paznokci wykonywana jest w sterylnych warunkach, każda Klientka ma własny zestaw pilniczków. Rygorystycznie i sumiennie podchodzimy do kwestii higieny i sterylności.

Lakiery i kosmetyki renomowanych marek

W Odnowie pracujemy na kosmetykach najlepszej jakości. Do wykonania manicure z malowaniem standardowym używane są lakiery firmy OPI, charakteryzujące się piękną gamą kolorystyczną oraz wysoką trwałością. Manicure hybrydowy wykonywane są z użyciem lakierów marki Semilac. Są to lakiery wyróżniające się wysoką jakością znane i uwielbiane przez Kobiety. Posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty. Lakiery hybrydowe utwardzane są przy użyciu nowoczesnej lampy LED 36W Semilac. Jej zaletą jest duża oszczędność czasu oraz czujnik, powodujący uruchomienie lampy po umieszczeniu w niej dłoni. Zabiegi regenerujące skórę dłoni i stóp wykonywane są na kosmetykach marki Mistero Milano, posiadających niezwykłe właściwości pielęgnacyjne. Już po jednym zabiegu poczujesz różnice, a Twoje dłonie i paznokcie będą pięknie wyglądać.

W Odnowie oferujemy kompleksową pomoc dla zniszczonych dłoni czy paznokci, nasi Kosmetolodzy kompleksowo zajmą się Twoim wyglądem i dobrym samopoczuciem. Zapraszamy na manicure – Szczecin, Bohaterów Warszawy 40. Rezerwacje pod telefonem – 913 833 206 lub w recepcji.