Pedicure w Szczecinie

Estetyczny i zdrowy wygląd stóp to podstawa dobrego samopoczucia i pewności siebie. Nasze stopy każdego dnia są narażone na zmęczenie i uszkodzenia. Niewygodne obuwie, wiele godzin w pozycji stojącej, czy nieodpowiednia pielęgnacja sprawiają, że nasze stopy są ociężałe i tracą ładny wygląd. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, Odnowa Turzyn w Szczecinie oferuje pedicure w kilku wariantach oraz zabiegi pielęgnacyjne.

Krótkie terminy – szybka ulga dla zmęczonych stóp

Pedicure wykonany przez naszych Specjalistów z wieloletnim doświadczeniem przyniesie ulgę Twoim stopom, a także poprawi ich kondycję i wygląd. Każdy rodzaj zabiegu wykonywany jest w podobny sposób, różni się metodą wykończenia paznokci. Podstawą każdego zabiegu jest dokładne opracowanie płytki paznokcia, nadanie jej kształtu, odsunięcie skórek, a także usunięcie za pomocą frezarki martwego naskórka z podeszwy stopy. W zależności od preferencji Klientki, na paznokcie nakładany jest lakier tradycyjny, hybrydowy lub odżywka.

Do wykonania pedicure z malowaniem standardowym używane są lakiery firmy OPI, charakteryzujące się piękną gamą kolorystyczną oraz wysoką trwałością. Hybrydy wykonywane są z użyciem lakierów marki Semilac. Są to lakiery wyróżniające się wysoką jakością. Posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty.Na koniec zabiegu wmasowywany jest krem. Zabiegi regenerujące skórę stóp wykonywane są przy użyciu kosmetyków marki Mistero Milano, posiadających niezwykłe właściwości pielęgnacyjne. Skontaktuj się z nami i umów się na zabieg w dogodnym terminie.

Zadbane stopy i paznokcie

Każdy zabieg przebiega w higienicznych warunkach. Nasze Klientki posiadają własny zestaw pilniczków, który jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla niej. Zabieg jest bardzo przyjemny i odprężający. Zapraszamy do naszego Centrum Zdrowia Odnowa Turzyn na pedicure – Szczecin, Bohaterów Warszawy 40. Kompleksowo zadbamy o Twój wygląd i dobre samopoczucie!