Paulina Polak
Paulina PolakMagister kosmetologii (Pomorski Uniwersytet Medyczny)
Siła spokoju, stonowana i skupiona, niesamowicie dokładna w swojej pracy. Pod jej uśmiechem kryją się pokłady ciepła i pozytywnego nastawienia do ludzi.
Pasją Pauliny jest dermatologia oraz trychologia. Wytrwale uczy się o chorobach skóry i ich leczeniu, aby być w stanie udzielić profesjonalnych porad klientom wymagającym szczególnej opieki.
Paulina specjalizuje się w pielęgnacji skóry twarzy oraz wykonywaniu zabiegów na ciało z użyciem indywidualnie dobranych preparatów.
Joanna Szeremeta
Joanna SzeremetaMagister kosmetologii (Pomorski Uniwersytet Medyczny)
Uśmiech, energia, pasja – trzy słowa doskonale opisujące Asię. Doskonała w swoim fachu; „dogada się z każdym”. Roztacza wokół siebie aurę siły i pewności. Z radością oddaje się swojej pracy. Specjalizuje się w zabiegach przeprowadzanych przy użyciu specjalistycznych urządzeń. Karboxyterapia, sonoforeza, oxybrazja, depilacja laserowa – dla niej to żaden problem.
Ciekawa i otwarta na wszelkie kosmetologiczne nowinki, ciągle rozwija się zawodowo, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Agnieszka Wietrzyńska
Agnieszka WietrzyńskaDyplomowana fizjoterapeutka (Pomorski Uniwersytet Medyczny), trener personalny, instruktor kettlebell
Pasjonatka wszelkich form pracy z ciałem człowieka. Z niesłabnącym głodem wiedzy odkrywa kolejne tajemnice ludzkiego organizmu. Konkretna i wymagająca, ale zawsze mająca na celu dobro drugiej osoby.
W pracy z pacjentami wychodzi poza myślenie tylko o „mięśniach i kościach”. Skupia się na codziennych nawykach i aktywności pacjenta, jego reakcjach na stres i sposobach odreagowania. To pozwala jej na ułożenie kompleksowego, indywidualnego planu terapii.
Głównym obszarem jej zainteresowań jest postępowanie w zespołach bólowych różnego pochodzenia (pourazowe, przeciążeniowe, psychogenne) oraz terapia sportowców.
Dominika Plentara
Dominika PlentaraMagister fizjoterapii (Pomorski Uniwersytet Medyczny)
Dominika jest ciepłą uśmiechniętą osobą. Bardzo lubi pracę z drugim człowiekiem.
Fizjoterapię odnalazła poprzez sport –piłka ręczna była nieodłączną częścią większości jej życia.
Dbając o to, aby rozwijać się zawodowo i zwiększać zakres swojej wiedzy Dominika uczestniczyła już w kilku szkoleniach i kursach.
Pracując z pacjentami korzysta z prioprioceptywnego nerwowo-mięśniowego torowania ruchu (PNF) oraz terapii punktów spustowych, likwidując w ten sposób ból jak i dysfunkcje w obrębie ciała pacjentów.
W swojej praktyce chętnie korzysta również z masażu oraz szeroko pojętej kinezyterapii.
Dba o profesjonalizm oraz miłą atmosferę w czasie terapii co skutkuje pozytywnymi efektami pracy.
Magdalena Kasperec
Magdalena KasperecMasażystka
Absolwentka Instytutu Kultury Fizycznej.
Każdą wolną chwilę w swoim grafiku poświęca na dodatkowe szkolenia i pogłębianie wiedzy związanej z masażem. Bardzo lubi pracę z drugim człowiekiem. Dla Magdy masaż jest nie tylko formą terapii, ale także potrzebną dawką relaksu, chwilą odciążenia, której każdy z nas w swoim napiętym harmonogramie potrzebuje do prawidłowej regeneracji. W swojej codziennej pracy stara się nie tylko skupiać na mięśniu „który boli”, ale także zająć się strefami, które mogą generować ból do danego obszaru ciała. Pasjonuje się różnorodnymi formami masażu: relaksacyjnego, klasycznego, leczniczego oraz sportowego. Dodatkowo uzupełnia swoją pracę o Kinesiology Taping (w razie potrzeby zawsze ma przy sobie zestaw tejpów!). Chętnie również pracuje na tkankach głębokich.
Zawsze gotowa, by nieść pomoc.
Prywatnie lubi zwiedzać bunkry i czytać książki. Jest również instruktorką kolarstwa stacjonarnego, ale kocha sport w każdej postaci. Miłośniczka zwierzaków.