W Odnowie poprawimy jakość Twojego życia

Jeżeli cierpisz z powodu bólu, zmagasz się z kontuzjami, chorujesz lub byłeś operowany dołożymy wszelkich starań, abyś wrócił do sprawności i dobrego samopoczucia. W naszej pracy wykorzystujemy skuteczne systemy terapeutyczne, uznawane na całym świecie. W jaki sposób możemy Ci pomóc? Przeczytaj poniżej.

Indywidualna terapia

Naszym mottem jest indywidualne podejście do Pacjenta. Terapia poprzedzona jest analizą badań i wnikliwym wywiadem. Po postawieniu diagnozy nasz fizjoterapeuta przedstawi Państwu plan terapii i przystąpi do zabiegu. W trakcie terapii pacjent cały czas jest pod czujnym okiem specjalisty, W Centrum Zdrowia i Urody Odnowa w Szczecinie skomponujemy bezpieczny program dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.

Pomagamy łagodzić ból

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak uciążliwy może być ból. Fizjoterapia pomoże Ci pozbyć się dyskomfortu spowodowanego urazami czy chorobami. Nasze centrum fizjoterapii w Szczecinie oferuje kompleksowe usługi fizjoterapeutyczne, pomagamy wrócić do pełnej sprawności fizycznej po przebytych urazach, operacjach czy skorygować wady postawy.

Nasze doświadczenie i wiedza

Nasi Fizjoterapeuci to pełni zapału, uśmiechnięci, młodzi ludzie, którzy zdobywali wiedzę w najlepszych szkołach i uczelniach. Zgromadzona przez nas wiedza pozwala skutecznie pomagać naszym pacjentom.
Jakość i skuteczność zabiegów potwierdzają opinie naszych Klientów. Zapraszamy do Centrum Zdrowia i Urody Odnowa na fizjoterapię – Szczecin, Bohaterów Warszawy 40.

Nie wiesz, który zabieg wybrać
lub masz inne pytania?

Zadzwoń
91 383 32 06

Terapia Manualna Holistyczna

Więcej

Terapia dolegliwości bólowych

Więcej

Rehabilitacja pourazowa i pooperacyjna

Więcej

Korekcja Wad postawy i Integracja strukturalna

Więcej

Rehabilitacja w schorzeniach nerwowo-mięśniowych

Więcej

Zabieg PNF

Więcej